Ücretsiz WordPress Teması: Hızlı, Esnek ve Kullanıcı Dostu

Ücretsiz Wordpress Teması

Merhaba arkadaşlar, boş bir zamanımda WordPress varsayılan teması olan Twenty Twenty Three teması üzerine inşa ederek tasarladığım “YerliGeneratePress” wordpress temasını sizlere tanıtmak ve paylaşmak istiyorum. Bu temayı tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve sitenizde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Teması
Yerli GeneratePress Teması

0
EKLENTİ

LİSANS
YOK

ÖMÜR BOYU
ÜCRETSİZ

TAMAMEN
ESNEK

PX YOK
REM VAR

GOOGLE
DOSTU

ÜCRETSİZ
KULLAN

BLOK TABANLI
ALTYAPI

WordPress Temasını İncele ve İndir ?

DEMO YAKIN ZAMANDA EKLENECEKTİR

Rar Şifresi : hasanayt

Notlar:

 • İznim olmadan herhangi bir yerde paylaşılması kesinlikle yasaktır. Temayı indiren ve kullanan herkes bunu kabul etmiş sayılır. Tüm haklarım saklıdır.
 • Demo bazı dönemlerde güncellemeler veya başka sebeplerden ötürü kapatılabilmektedir. Aşağıda tema görsellerini inceleyebilirsiniz. Yorum olarak demonun çalışmadığını lütfen bana bildirin.
 • Tema dosyaları Google Drive’a yüklenmiştir, rahatlıkla indirebilirsiniz. Tema indirmede problem yaşıyorsanız lütfen yorum yaparak bildiriniz.
 • Eğer WordPress Twenty Twenty Three temasını kullanıyorsanız o temayı silip bunu kullanın ya da dosyaları değiştirin. Değiştirdikten sonra şablonları sıfırlayın.

Yerli GeneratePress Temasının Özellikleri

Esnek (Responsive) Tasarım

Esnek tasarım, modern web sitelerin olmazsa olmaz bir özelliğidir. Responsive tasarım, web sitelerinin farklı cihazlarda ve ekran boyutlarında düzgün bir şekilde görüntülenmesini ve etkileşim sağlanmasını sağlar. Yerli GeneratePress teması, esnek olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılarınıza tüm cihazlarda mükemmel bir web deneyimi sunar. Bu, web sitenizin her ziyaretçi için erişilebilir ve kullanıcı dostu olmasını sağlar.

Tema Düzenleme

Bilgisi olmayan insanların yapacağı bir değişiklik çoğu şeyi mahvedebilir. Şuan ki haliyle oldukça yeterlidir. Eğer bilginiz yoksa ise lütfen kurcalamayın. Bilen arkadaşlar tema üzerinde dilediği gibi dans edebilir.

Güncelleme: Sürekli Güncel Kalın

Arkadaşlar, bu tasarımı / düzenlemeyi ücretsiz olarak paylaşıyorum. Sizden rica ediyorum bu konuyla ilgili mail atmayınız. Aşağıda yorumlar veya soru cevap bölümünden soru sorabilirsiniz. Bu tema güncellenen wordpress twenty twenty three üzerine inşa edilmiştir. Dışarıdan bir güncellemeye ihtiyaç duymaz. Her güncellemeden otomatik yararlanabilirsiniz.

Reklam Alanları ve Ayarları

Reklam alanlarını belirlemek ve temayı uygun reklam alanı yerleştirmek için bilginizin olması gerekiyor. Şuan ki haliyle gördüğünüz gibi oldukça hızlı ve stabildir. Sidebar alanına reklam koyabilir bir eklenti ile yazı içine de reklam koyabilirsiniz.

Sidebara ulaşmak için: Admin Paneli -> Görünüm -> Site Editör -> Şablon Parçaları alanından * Sidebar kutusuna ulaşabilirsiniz. Buraya ekleyeceğiniz reklam tüm sayfalardaki sidebarlarda görünecektir.

Arama Motorları ve Hız Performansı ( Sonuç Paylaşımlı ve Resimli)

Yerli GeneratePress’in olağanüstü hızı, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Hızlı yüklenen sayfalar, ziyaretçilerin içeriklere hızlıca erişmelerini sağlayarak memnuniyetlerini artırıyor. Bu hızlı performans, arama motorlarının sıralamalarda yükselmenize katkı sağlaması açısından da son derece önemlidir. Tasarımın ve altyapının hız odaklı olması, kullanıcıların web sitenizin keyfini çıkarmasını ve dönüşümleri artırmanızı sağlıyor. Hız, modern web deneyiminin temel bir unsurudur ve web sitenizin bu alandaki üstün performansı, ziyaretçilerinizi etkileyen önemli bir faktördür.

Ücretsiz WordPress Teması Hız Sonuçları
Ücretsiz WordPress Teması Hız Sonuçları

Kimler Kullanabilir ?

Hızlı, kullanıcı ve arama motoru dostu olması sebebiyle wordpress altyapısını kullanan herkes kullanabilir. Genel blog içerik paylaşan siteler ve kişisel blog sitelerine daha uygun olduğunu düşünüyorum. Tasarıma müdahale ederek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yerli GeneratePress Teması Nasıl Kurulur ?

Ücretsiz Yerli GeneratePress temasını diğer tüm wordpress temaları gibi yükleyebilirsiniz.

İşte en basit adımları:

 1. İlk olarak, Yerli GeneratePress WordPress temasını yukarıdaki linkten indirin.
 2. WordPress web sitenizin yönetici paneline giriş yapın.
 3. Sol taraftaki menüden “Görünüm” sekmesine tıklayın.
 4. Açılan alt menüden “Temalar” seçeneğine tıklayın.
 5. “Temalar” sayfasında, üst kısımda bulunan “Yeni Ekle” butonuna tıklayın.
 6. Ardından, “Tema Yükle” butonuna tıklayın.
 7. Şimdi, bilgisayarınızdan indirdiğiniz tema dosyasını seçmek için “Dosya Seç” butonuna tıklayın.
 8. Tema dosyanızı seçtikten sonra, “Şimdi Yükle” butonuna tıklayarak tema dosyasını WordPress’e yükleyin.
 9. Tema başarıyla yüklendikten sonra, “Etkinleştir” seçeneği belirecektir. Temayı etkinleştirmek için bu seçeneğe tıklayın.Tema etkinleştirildikten sonra, web siteniz bu yeni tema ile görüntülenecektir. Artık temanızın ayarlarını özelleştirebilir ve içeriğinizi bu yeni tema ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Reklam alanlarını belirlemek ve temayı uygun reklam alanı yerleştirmek için bilginizin olması gerekiyor. Şuan ki haliyle gördüğünüz gibi oldukça hızlı ve stabildir. Sidebar alanına reklam koyabilir bir eklenti ile yazı içine de reklam koyabilirsiniz.
Sidebara ulaşmak için: Admin Paneli -> Görünüm -> Site Editör -> Şablon Parçaları alanından * Sidebar kutusuna ulaşabilirsiniz. Buraya ekleyeceğiniz reklam tüm sayfalardaki sidebarlarda görünecektir.

Sık Sorulan Sorular

Yerli GeneratePress WordPress Teması Ücretli Mi ?

Hayır, Yerli GeneratePress Teması tamamen ücretsizdir. WordPress varsayılan teması üzerine tasarlandığı için wordpress tarafından sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Yerli GeneratePress WordPress temasını düzenleyebilir miyim ?

Evet, eğer wordpress blok sistemini biliyorsanız dilediğiniz alanı istediğiniz gibi kodlama yapmadan güncelleyebilirsiniz.

Yerli GeneratePress WordPress temasını kaç sitede kullanabilirim.

Yerli GeneratePress WordPress temasını dilediğiniz gibi tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Yerli GeneratePress WordPress teması ile ilgili sorunları nereye sorabilirim.

Yerli GeneratePress WordPress teması ile ilgili yaşadığınız sorunları tema sayfasındaki yorumlar bölümünden veya hasanaytac.com.tr adresinin soru cevap köşesinden sorabilirsiniz.